Muğla Halı Yıkama

Muğla Halı Yıkama

 

Halılarınız temiz içiniz rahat olsun sloganıyla çalışan Muğla Halı Yıkama temizlik bizim işimizdir diyor. Muğla Menteşe merkezli olarak çalışan firmamız halı, kilim, yorgan ve koltuk yıkaması gibi hanımların gözünü korkutan bütün büyük temizlik işlerini en iyi kalitede yapmaktadır. Hanımların gözünün korkması boş bir söz değildir, bu çeşit eşyaların temizliği gerçekten de günlük hayat içinde zorluk yaratır. Özellikle bahar temizliği zamanlarında hanımlar bütün bunları elden geçirmek isterler.

 

Muğla’da Halı Yıkama Hizmetleri

 

Şimdi böyle zor işler için Muğla halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamızı güvenle arayabilirsiniz. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Muğla halı yıkama firmaları arasında başta gelen Çolakoğlu ismiyle evinize kadar gelecek ve yıkanması gereken halı, kilim, yorgan gibi eşyalarınızı alacak, söz verdiğimiz günde de kelimenin tam anlamıyla mis gibi evinize teslim edeceğiz. Bu işin mümkün olan en uygun fiyattan yapılacağını da bir Muğla halı yıkama firması olarak garanti ediyoruz, bütçelere uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Böylece hem zamandan hem iş gücünden kazanmış olacaksınız. Yukarıda sözünü ettiğimiz büyük parça eşyaların temizliği aynı zamanda hanımları yoran, bellerini ağrıtan işlerdir. Bu yüzden bırakın bu işleri profesyoneller, makinelerin yardımıyla yapsın. Bir makinenin yıkadığı halının temizliğini kol gücüyle sağlayamazsınız. Ayrıca yıkandıktan sonra günlerce süren kurutma işlemleri de tarafımızdan makinelerle yapılmaktadır. Siz duvar diplerinde, balkon demirlerinde ya da ağaçların dallarına asarak halı, kilim, yolluk, battaniye, yorgan gibi eşyalarınızı kurutmaktan kurtulun. Böyle zamanlarda yıkanmış eşyanın daha çok tozlandığını hatırlatmak isteriz, emeğiniz boşa gitmesin. Tertemiz yıkanan ve kurutulan halılarınız ayrıca size güzelce paketlenmiş olarak, evinizde teslim edilecektir. Biz bahar temizliklerinin güvenilir yardımcılarıyız, aradığınız zaman Çolakoğlu Halı Temizleme olarak yanınızda olacağız. 

Çolakoğlu Halı Yıkama Hakkında

Muğla’da Halı Yıkama hizmetlerinde sektörün en kaliteli firması olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çalışanlarımız son teknoloji makinalarımızla sizlere güler yüzlü hizmet sunmaktadırlar.  Halı yıkama hizmetlerinde %100 doğal ürünler kullanılmaktadır. Özellikle çocuklu ailelerin birinci tercihi olan firmamız en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermektedir. Firmamızı yerinde ziyaret etmek, çalışma prensiplerimizi görmek için sizleri bir çay içmeye bekliyoruz.


Adres Bilgilerimiz;

  • Adres: Orhaniye Mahallesi, Muhammer Lüz Sokak No:6 Kat:1 Menteşe / Muğla
  • Telefon: (252) 212 2001  –  0541 212 2001
  • info[at]colakogluhaliyikama.com